Služby

Stěhování domácností

Provádíme kompletní stěhovací služby pro byty, domy, kanceláře, firmy, školy, školky a jiné. Vždy záleží na náročnosti klienta a přepravovaných věcí. Používáme nejefektivnější techniké potstupy tak aby bylo docíleno maximální spokojenosti zákazníka.Při stěhování dbáme maximálně na to, aby nebylo zboží poškozeno a proto využíváme nejkvalitnějších obalových materiálů, jako jsou fixační folie, bulinková folie, šatní skříně, kartonové obaly atd... Před započetím stěhování je potřeba rozvrhnout časový plán a průběh stěhování. Ideálním řešením je návštěva našeho technika zdarma u Vás doma, kde se dozvíte průběh stěhování, počet pracovníků, zvolení dopravního prostředku a samozřejmě také konečnou cenu. V případě spokojenosti sepíšete s technikem smlouvu ve které je sepsán přesný počet kusů a zaplatíte rezervační poplatek na termín, který si domluvíte. Tento je poté odečten z ceny  v den stěhování. Pro nejefektivněhší průběh stěhování dobře promyslete zda si například drobné věci zabalíte samy do krabic,nebo tuto činnost necháte na nás. Každá takováto činnost znamená prodloužení celého stěhovacího cyklu a samozřejmě zvýšení konečné ceny. O všech možnostech jak zrychlit stěhovací proces Vás informuje náš technik. Hlavní sídlo a sklady jsou v Ústí nad Labem a Praze, stanoviště vozidel v celém Pražském kraji a části středočeského,toto se nadále rozšiřuje.


Stěhování těžkých břemen

Provádíme stěhování těžkých břemen, jako jsou piána klavíry, křídla, trezory, výr.stroje a jiné. Stěhování těžkých břemen je vždy časově náročné a vyžaduje důkladnou přípravu přepravního postupu. Před takovýmto stěhováním je potřeba  návštěvy našeho technika, který vypracuje postup a  časový plán celé přepravy, Pro tyto přepravy využíváme pouze zkušených pracovníků, kteří již mají s tímto druhem stěhování zkušenosti. Pro nakládání využíváme nákladní techniku, jako jsou kamiony s podvalem, jeřáby, nákladní vozy a jiné.

Cena je vždy odvíjena individualně a odvozena od náročnosti.


Uskladnění

S námi  můžete věci nejen přestěhovat ale také je uskladnit v našich skladech a safeboxech.

Při uskladnění větších věcí jako jsou skříně, lednice, pračky atd. je sepsán skladový formulář, na kterém je zapsán přesný počet a druh uskladněných věcí včetně jejich stavu (poškození) a následně jsou převezeny do našich skladů. Při uskladnění drobnějších věcí jako jsou krabice, malé spotřebiče, pytle atd... používáme tzv. safeboxy. Jedná se o dřevěný nepromokavý a uzamykatelný box nejčastěji o rozměrech d.2m š.1,5m v.1.7m. Tento box je přivezen na místo stěhování a přepravované věci jsou nakládány přímo do něj. Po naložení se box uzamkne a zaplomnuje se před zákazníkem, poté je box převezen do našich skladů. Odplombuje se zase před zákazníkem.


Balení

Pro ochranu stěhovaných předmětů používáme obalových materiálů jeko jsou fixační (stretch) folie, bublinkové folie, kartonáž, krabice a přepravky které je možno u nás zakoupit viz ceník, anebo také zapůjčit. Zapůjčíme Vám zdarma krabice a přepravky které přivezeme až k Vám domů před stěhováním, anebo při stěhování. Za zapůjčení zaplatí zákazník zálohu krabice-50Kč/ks., přepravka-250Kč/ks. Tato záloha je poté odečtena v den navrácení. Záloha je vrácena až po jejich navrácení zpět k nám a to pouze u nepoškozených kusů. Za dovoz či odvoz  je účtován polatek 300Kč. (doprava obalového materiálu v den prohlídky naším technikem, nebo v den stěhování-ZDARMA)Všechny obaly si můžete sami odvést, nebo Vám jej přivezeme až domů.


Vyklízení

Vyklízíme veškeré prostory za použití stěhovacích vozů, v případě sypkých materiálů, zboží podléhající zkáze, sutě atd. používáme kovoých kontejnerů. Cena za vyklízení je závyslá na danném městě.


Montáž a demontáž nábytku

Váš nábytek můžeme nejen přivést a odvést, ale také demontovat a smontovat. Pro tuto činnost využíváme zkušených pracovníků, kteří mají s touto činností již řádné zkušenosti. Při montáži a demontáži nábytku vycházíme z časového plánu, který před započetím stanový náš technik, od tohoto časového plánu se následně odvýjí cena a průběh montáže či demontáže.


Na klíč

Jedná se o nejjednoduší způsob stěhování domácností a firem pro Vás. Veškeré starosti se stěhováním zanechte na nás. Předáte nám pouze klíče od stěhovaných prostor a mi se již o vše postaráme. Všechny stěhované předměty zabalíme do krabic a přepravek, včetně např: nádobí, oblečení, eletroniky a jiných. Krabice popíšeme a vše včetně nábytku rozmístíme na novém místě dle Vašeho přání, nebo přesně tak jak tomu bylo na předchozím místě. Předměty vybalíme z krabic a rozmístíme zět do skříní, nebo ragálu a jiných. Stěhované prostory po a před stěhváním uklidíme, a popř také vymalujeme, tak aby jste se již nemusely o nic starat a staré prostory mohly bez problémů  předat novým majitelům. Před takovýmto stěhováním je vždy zapotřebí návštěvy našeho technika, který Vám sdělí přesný postup a časový harmonogram.

o nás služby ceník kontakt galerie reference hodnocení přihlásit domů výběr vozu spočítat cenu ústí nad labem mělník kladno karlovy vary praha české budějovice hradec králové pardubice jihlava liberec mladá boleslav výběr vozu spočítat cenu DOMŮ SPOČÍTAT CENU VÝBĚR VOZU NAJDETE NÁS Stěhování Mamut 602 321 004