Volejte: 602 321 004 služby ceník kontakt galerie domů STĚHOVÁNÍ Hradec Králové

Stěhování Hradec Králové s Mamutem

Nabízíme kompletní realizaci stěhování bytových i nebytových prostor v Hradci Králové. Našimi stálými zákazníky jsou například obchodní dům Futurum, společnost Home Art, Potten & Pannen, MZE ČR, ČSSZ ČR a mnozí další.

Naše služby v oblasti stěhování Hradec Králové

Zákazníkům se snažíme při stěhování poskytnout maximální komfort, nabízíme proto kompletní stěhovací služby. Mezi ty patří:

Stěhování domácností - potřebujete-li rychle přestěhovat svůj dům či byt, jsme to schopni zařídit v nejkratším možném čase.

Stěhování firem - stěhování firem může být náročné jak pro vás, tak pro vaše pracovníky. Využijte proto našich služeb, dokážeme vám flexibilně vyjít vstříc na základě specifických požadavků vaší firmy.

Stěhování strojů - využijete především při stěhování trezorů, pián a dalších velkých těžko manipulovatelných předmětů.

Poskytnutí obalových materiálů na míru - ať budeme stěhovat cokoliv, poskytneme obalové materiály na míru tak, aby nedošlo k poškození stěhovaných předmětů.

Montáž a demontáž stěhovaných předmětů - na místě A věci demontujeme a na místě B vybalíme a smontujeme. Na novém místě tak naleznete dům, byt či kancelář ve funkční podobě bez krabic.

Vyklízení prostor - Pokud potřebuje v rámci stěhování vyklidit určité prostory, dokážeme vám pomoci k plné spokojenosti.

Ceny stěhování po Hradci Králové

Náš ceník stěhování Hradec Králové je velice transparentní. K výpočtu orientační ceny můžete využít naší kalkulačku. V té vyplníte základní údaje o stěhování a na základě těch vám spočítáme orientační cenu stěhování. Po uzavření dohody již nedojde k žádnému navýšení ceny ani k přičítání skrytých poplatků. Cena na které se domluvíme je pro nás závazná.

Proč si k stěhování v Hradci Králové vybrat právě nás?

Stěhování realizujeme profesionálně a rychle. Všichni naši pracovníci jsou důkladně proškolení, a naše postupy jsme za naší dlouhou praxi vyšperkovali k dokonalosti. Stěhování s námi je opravdu snadné, protože si dokážeme poradit s každou překážkou.

Skladování , uskladnění - pro naše zákazníky nabízíme službu uskladnění nábytku za bezkonkurenční ceny.

 Ceník stěhování

(Hradec Králové, Jičín, Trutnov, Náchod, Rychnov n. K.)Kompletní ceník stěhování zdeStěhování bytů  Hradec KrálovéStěhování strojů  Hradec KrálovéSkládka Hradec KrálovéVyklízení  Hradec KrálovéUskladnění  Hradec Králové