O nás

Naše firma se zabývá komplexními stěhovacími službami.

Specializujeme se na stěhování těžkých břemen, přepravu nadměrných nákladů a klasické stěhování.

Nabízíme kompletní stěhovací služby pro byty, domy, kanceláře, firmy, školy, školky a jiné.                        

 Zajistíme Vám partu zkušených profesionálů, kteří mají se stěhováním již mnohaleté zkušenosti. Provádíme stěhování od drobných věcí až po těžká břemena.

Stěhování provádíme po celé ČR a zahraničí pomocí skříňových vozidel a to: dodávkových, nákladních a nákladních s vlekem. Samozřejmostí je pojištění které kryje veškerá rizika. Zapůjčení krabic. ZDARMA prohlídka a kalkulace ceny.  Dále nabízíme levný prodej a zapůjčení veškerého obalového materiálu, levné vyklízení garáží, sklepů,půd atd.., likvidace odpadu, svoz na skládku, malování, úklid bytu po stěhování, levně uskladnění a úschova nábytku v našich skladech, montáž a demontáž nábytku včetně těžkých břemen, jako jsou piána, trezory, atd.. Super ceny, které se dozvíte ihned. Pracujeme nonstop včetně svátků a víkendů bez příplatků.


o nás služby ceník kontakt galerie reference hodnocení přihlásit domů výběr vozu spočítat cenu ústí nad labem mělník kladno karlovy vary praha české budějovice hradec králové pardubice jihlava liberec mladá boleslav výběr vozu spočítat cenu DOMŮ SPOČÍTAT CENU VÝBĚR VOZU NAJDETE NÁS Stěhování Mamut 602 321 004