Stěhování firem - úvod


Víme, že při stěhování firem dochází k celkovému stresu celého pracovního oddělení, a

proto se vám snažíme vyjít maximálně vstříc, zařídit vše aby jste byli naprosto

spokojeni a celý stěhovací proces vás nijak nezatěžoval.


Při stěhování firmy dbáme na přání zákazníka. Pokud budete chtít, vše vystěhujeme a

následně nastěhujeme na nové místo přeně tak, jak tomu bylo na předchozím místě,

nebo jak si budete přát a to v čase jaký bude vyhovovat Vám.
Stěhování firem – prohlídka technikem

Při stěhování firem je velmi důležitá návštěva našeho technika, který přesně rozvrhne průběh stěhování od zabalení, naložení, přez dopravu, vyložení a vybalení až po celkový časový harmonogram. Náš technik sepíše veškeré stěhované předměty do obědnávkového formuláře, ve kterém je sepsán přesný počet a stav stěhovaných věcí. Tento technik je potom přítomen během celého stěhování, dohlíží na celkový průběh stěhování firem a řídí celý stěhovací tým. Během stěhování firem se můžete kdykoliv obrátit s otázkou na tohoto technika.


Stěhování firem - čas

Velmi důležitou fází stěhování firem je čas. Čas stěhování firem může začínat na několika hodinách, až po několik dní. Nejlepším řešením pro stěhování firem je přestěhovat vše o víkendu, nebo v nočních hodinách, tak aby Vaši zaměstnanci nemuseli přerušit pracovní proces a mohli tak naplno pokračovat v práci.


Stěhování Praha, stěhování firem - bez příplatků

Stěhování firem o víkendu a svátcích provádíme bez jekéhokoliv příplatku, proto neváhejte tuto službu využít.


Stěhování firem - obaly

Veškeré vybavení firmy pečlivě zabalíme do nejkvalitnějších obalových materiálů, jako jsou stretch fólie, bublinkové fólie, tří a čtyř vrstvé kartonové krabice s uchy, kartony a dřevěné přepravní boxy,vyrobené na míru dannému předmětu. Těžké předměty, jako jsou tiskárny a trezory, nejprve odpojíme, poté demontujeme vše potřebné, popřípadě namontujeme přepravní oka a za pomocí tzv. Saní a popruhů vše nastěhujeme na nové místo.


Stěhování firem – odpojení PC

Odpojení a zapojení Vašich PC komponentů a veškeré výpočetní techniky jako jsou tiskárny, scannery, plotery a jiné nechte klidně na nás. Odpojení a zapojení PC techniky provádíme za pomocí plánků které spracujeme ke každému komponentu zvlášť a poté vše zapojíme jak tomu bylo zpočátku.


Stěhování firem – závěr

Po ukončení celého stěhování firmy, projdete vše na závěr s našim technikem který je za celý průběh stěhování zodpovědný a tudíž ví, kde se co nachází a informuje Vás o veškerých změnách v rozmístění nábytku, ke kterým během stěhování firmy došlo. Po této prohlídce je podepsán předávací protokol.

Využíváme standardního pojištěhní do 1mil.Kč – lze navýšit dle potřeb zákazníka pro stěhované předměty a prostory, ve kterých se stěhuje.Stěhujeme nonstop včetně svátků, víkendů bez příplatků. K cenám nepřipočítáváme již nic, než jak je tomu v našem ceníku stěhování, nebo jak je předem dohodnuto se zákazníkem.

o nás služby ceník kontakt galerie reference hodnocení přihlásit Stěhování Mamut 602 321 004