Stěhování firem Plzeň

Víme, že při stěhování firem dochází k celkovému stresu celého pracovního oddělení, a proto se vám snažíme vyjít maximálně vstříc, zařídit vše aby jste byli naprosto spokojeni a celý stěhovací proces vás nijak nezatěžoval.

Při stěhování firmy dbáme na přání zákazníka. Pokud budete chtít, vše vystěhujeme a následně nastěhujeme na nové místo přesně tak, jak tomu bylo na předchozím místě, nebo jak si budete přát a v čase jaký Vám bude vyhovovat.

Stěhování firem Plzeň – prohlídka technikem

Při stěhování firem je velmi důležitá návštěva našeho technika, který přesně rozvrhne průběh stěhování od zabalení, naložení, přes dopravu, vyložení a vybalení až po celkový časový harmonogram. Náš technik sepíše veškeré stěhované předměty do objednávkového formuláře, ve kterém je sepsán přesný počet a stav stěhovaných věcí. Tento technik je potom přítomen během celého stěhování, dohlíží na celkový průběh stěhování firem a řídí celý stěhovací tým. Během stěhování firem se můžete kdykoliv obrátit s otázkou na tohoto technika.

Kolik času stěhování firem v Plzni zabere?

Velmi důležitou fází stěhování firem je čas. Čas stěhování firem může začínat na několika hodinách, až po několik dní. Nejlepším řešením pro stěhování firem je přestěhovat vše o víkendu, nebo v nočních hodinách, tak aby Vaši zaměstnanci nemuseli přerušit pracovní proces a mohli tak naplno pokračovat v práci.

Stěhování Plzeň bez víkendových příplatků

Stěhování firem o víkendu a svátcích provádíme bez jakýchkoliv příplatku, proto neváhejte tuto službu využít.

Obalové materiály pro stěhování firem Plzeň

Veškeré vybavení firmy pečlivě zabalíme do nejkvalitnějších obalových materiálů, jako jsou stretch fólie, bublinkové fólie, tří a čtyřvrstvé kartonové krabice s uchy, kartony a dřevěné přepravní boxy,vyrobené na míru danému předmětu. Těžké předměty, jako jsou tiskárny a trezory, nejprve odpojíme, poté demontujeme vše potřebné, popřípadě namontujeme přepravní oka a za pomocí tzv. Saní a popruhů vše nastěhujeme na nové místo.

Odpojení a zapojení PC

Odpojení a zapojení Vašich PC komponentů a veškeré výpočetní techniky jako jsou tiskárny, scannery, plotery a jiné nechte klidně na nás. Odpojení a zapojení PC techniky provádíme za pomocí plánků které zpracujeme ke každému komponentu zvlášť a poté vše zapojíme jak tomu bylo zpočátku.

Dokončení stěhování firem Plzeň

Po ukončení celého stěhování firmy, projdete vše na závěr s našim technikem který je za celý průběh stěhování zodpovědný a tudíž ví, kde se co nachází a informuje Vás o veškerých změnách v rozmístění nábytku, ke kterým během stěhování firmy došlo. Po této prohlídce je podepsán předávací protokol. Využíváme standardního pojištění do 1mil.Kč – lze navýšit dle potřeb zákazníka pro stěhované předměty a prostory, ve kterých se stěhuje.Stěhujeme nonstop včetně svátků, víkendů bez příplatků. K cenám nepřipočítáváme již nic, než jak je tomu v našem ceníku stěhování, nebo jak je předem dohodnuto se zákazníkem.

Stěhování Mamut Ceník Kontakt Galerie Domů +420/602 321 004 Po - Pá 8:00 - 20:00 So - Ne 9:00 - 19:00 Firmy