Stěhování Mamut Ceník Kontakt Galerie Domů +420/602 321 004 Po - Pá 8:00 - 20:00 So - Ne 9:00 - 19:00 Domácnosti

Stěhování domácností Plzeň

Velmi dobře víme, že příslový můj dům, můj hrad, platí do písmene, a proto jsme

tu my. Během stěhování bytů a stěhování domů nabízíme zákazníkovy maximální

komfort od běžného stěhování, přez express stěhování – samonakládka, až po

stěhování na klíč.

Při stěhování bytů a stěhování domů používáme výhradně kvalitní obalový materiál,

jako jsou pěti vrstvé kartonové stěhovací krabice s uchy, stretch fólie, bublinkové

fólie, kartony, deky a jiné.

Vše je na zákazníkovy, jaký způsob stěhování domácnosti zvolí. Při větším

stěhování je vždy lepší předchozí návštěvy našeho technika, který s vámi probere

veškerá úskalí spojená se stěhováním bytů a stěhováním domů, sdělí vám celkový

průběh stěhování včetně časového plánu, který bude pro stěhování domácnosti

zapotřebí, ale také vám v den prohlídky přiveze obalový materiál, jako jsou

krabice, plastové stěhovací přepravky, fólie a jiné. Prohlídka naším

stěhovacím technikem je zcela ZDARMA a dovoz obalových materiálů v den

prohlídky, a nebo v den stěhování je také ZDARMA. V jiný den, než v den prohlídky stěhovaného

místa, nebo v den stěhování bytů, stěhování domů vám přivezeme obalový materiál po

městě za poplatek 300Kč.


Náš technik se důkladně seznámí se stěhovanými věcmi a s místem nakládky a vykládky, a poté náš technik sepíše veškeré stěhované předměty do zakázkového listu, ve kterém je sepsán přesný počet a stav stěhovaných věcí. Tento stěhovací technik je potom přítomen během celého stěhování, dohlíží na celkový průběh stěhování domacnosti a řídí celý stěhovací tým. Během stěhování bytů, stěhování domů se můžete kdykoliv obrátit s otázkou na tohoto stěhovacího technika.

Po ukončení stěhování je opět všechno zaznamenáno do zakázkového listu včetně počtu kusů a jejich stavu. Platbu za stěhování domácností předávejte osobně po ukončení stěhovacích prací k rukám našeho technika a pokud není přítomen, tak k rukám řidiče vozidla.

Stěhujeme nonstop včetně svátků a víkendů bez příplatků. K cenám nepřipočítáváme již nic, než jak je tomu v našem ceníku stěhování, nebo jak je předem dohodnuto se zákazníkem.


Stěhování domácností – express samonakládka

Express stěhování je stěhování  při kterém se o vše staráte vy sami, od nakládky do vozidla až po vykládku a my vám pouze zajistíme vozidlo s řidičem. Tento řidič nijak nezasahuje do samotného procesu stěhování.

V případě, kdy disponujete partou sylných chlapů je pro vás tato varianta učitě zajímavá a většinou ji zákazníci využívají při menším stěhování, jako je stěhování pár kusů nábytku, nebo např. lednice, či pračky.


Při větším stěhování se vám již tato varianta stěhování bytů a stěhování domů, nevyplatí a to z důvodu velkého ryzika poškození vašeho nábytku ( z pravidla k němu vždy dojde ). Za nakládku a vykládku si zodpovídáte sami a z toho důvodu se na takovéto stěhování domácností nevztahuje naše pojištění stěhovaných věcí a stěhovaných prostor a v neposlední řadě nesmíte zapomenout na finanční ohodnocení všech zůčastněných osob. Ve finále se vám takové stěhování bytů a stěhování domů velmi prodraží. Stěhování domácností, touto variantou samonakládky, je vhodné pro menší stěhování cca 1-2hod., nebo při převozu zboží a materiálu z obchodů např. Ikea, Hornbach, Kika, OBI, XXXLutz a jiné. Při tomto druhu stěhování, není zapotřebí návštěvy našeho technika.

Stěhujeme nonstop včetně svátků a víkendů bez příplatků. K cenám nepřipočítáváme již nic, než jak je tomu v našem ceníku stěhování, nebo jak je předem dohodnuto se zákazníkem.


Stěhování domácností – klasické

Jedná se o nejvíce využívaný způsob stěhování bytů a stěhování domů. Při tomto stěhování se o vše staráme my, od demontáže, zabalení do obalových materiálů přez naložení do stěhovacího vozu, vyložení na místě vykládky, až po montáž nábytku do původního stavu a rozmístění nábytku na své místo.

Zabalení do obalových materiálů provádíme v den samotného stěhování bytů, stěhování domů a nebo také v dřívějších dnech. Pokud si budete chtít vše zabalit sami, tak vám přivezeme ZDARMA obalový materiál až k vám domů a to v den prohlídky, nebo v den samotného stěhování domácností. V jiný termín vám přivezeme obalový materiál za poplatek 300Kč.

 Před začátkem stěhování domácností je vždy lepší předběžné návštěvy našeho technika v místě stěhování. Tento technik vám sdělí celkový průběh stěhování od zabalení, až po rozmístění na novém místě a dozvíte se také počet pracovníků, zvolené stěhovací vozidlo, čas celého stěhování, aby jste si mohli včas zařídit vše potřebné a v neposlení řadě také celkovou cenu, která je již neměnná, pokud se množství stěhovaných věcí nijak nezvýší, anebo naopak.

Náš technik se důkladně seznámí se stěhovanými věcmi a s místem nakládky a vykládky, a poté náš technik sepíše veškeré stěhované předměty do zakázkového listu, ve kterém je sepsán přesný počet a stav stěhovaných věcí. Tento technik je potom přítomen během celého stěhování, dohlíží na celkový průběh stěhování domacnosti a řídí celý stěhovací tým. Během stěhování bytů, stěhování domů se můžete kdykoliv obrátit s otázkou na tohoto technika. Po ukončení stěhování je opět všechno zaznamenáno do zakázkového listu včetně počtu kusů a jejich stavu.

Platbu za stěhování domácností předávejte osobně po ukončení stěhovacích prací k rukám tohoto stěhovacího technika a pokud není přítomen, tak k rukám řidiče vozidla.

Při stěhování bytů, stěhování domů využíváme nákladní skříňová vozidla Iveco. Tato stěhovací vozidla jsou většinou polstrovaná a jsou vybavena obalovým materiálem, montážní sadou, stěhovacími vozíky, stěhovacími popruhy a upínacími popruhy, dle potřeb danného stěhování.

Tato stěhovací vozidla využíváme pouze ke stěhování, a proto se nemusíte bát, že před chvílí byly ve vozidle naloženy např. koně a proto by byl vůz jakkoliv znečištěný. Stěhovácí vozidla rozdělujeme dle jejich velikosti od stěhovacích skříňových dodávek od 15m3 až po 50m3 skříňového nákladního vozu a od toho se také odvíjí samotná cena za stěhování domácností.

Stěhujeme nonstop včetně svátků, víkendů bez příplatků. K cenám nepřipočítáváme již nic, než jak je tomu v našem ceníku stěhování, nebo jek je předem dohodnuto se zákazníkem.


Stěhování domácností – na klíč.

Velmi dobře víme že čas je důležitý a cenný pro každého z nás, a proto stěhování domácností na klíč patří mezi velmi žádaný produkt naši firmy a to z důvodu přenechání veškerých starostí na nás. Během stěhování na klíč se o vše staráme my od zabalení přez demontáž přestěhování až po závěrečný úklid či vymalování a vy tak máte čas na své povinnosti, a nebo můžete třeba odjet s dětma na dovolenou a nijak se nebudete celým stěhovacím cyklem stresovat. Od vás budeme potřebovat pouze schůzku s našim stěhovacím technikem v místě stěhování domácností a předání klíčů od stěhovaných prostor a pak už je vše pouze na nás.


Náš stěhovací technik se důkladně seznámí se stěhovanými věcmi a s místem nakládky a vykládky, a poté náš technik sepíše veškeré stěhované předměty do zakázkového formuláře, ve kterém je sepsán přesný počet a stav stěhovaných věcí. Tento technik je potom přítomen během celého stěhování, dohlíží na celkový průběh stěhování domacnosti a řídí celý stěhovací tým. Během stěhování bytů, stěhování domů se můžete kdykoliv obrátit s otázkou na tohoto technika. Po ukončení stěhování je opět všechno zaznamenáno do zakázkového listu včetně počtu kusů a jejich stavu.

Při stěhování bytů, stěhování domů využíváme nákladní skříňová vozidla Iveco, tato stěhovací vozidla jsou polstrovaná a jsou vybavena obalovým materiálem, montážní sadou, stěhovacími vozíky, stěhovacími popruhy a upínacími popruhy, dle potřeb danného stěhování. Tato stěhovací vozidla využíváme pouze ke stěhování. Stěhovácí vozidla rozdělujeme dle jejich velikosti od stěhovacích skříňových dodávek od 15m3 až po 50m3 skříňového nákladního vozu a od toho se také odvíjí samotná cena za stěhování domácností.Stěhujeme nonstop včetně svátků, víkendů bez příplatku. Využíváme standardní pojištění stěhovaných věcí a stěhovaných prostor do částky 1 mil.Kč, tato částka lze kdykoliv navíšit dle přání zákazníka. K cenám nepřipočítáváme již nic, než jak je tomu v našem ceníku stěhování, nebo jak je předem dohodnuto se zákazníkem.